PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543993}

41-letni prawiczek zalicza wpadkę z Sarą Marshall

The 41 Year Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It
3,5 2 249
ocen
3,5 10 1 2249
41 letni prawiczek zalicza wpadkę z Sarą Marshall
powrót do forum filmu 41-letni prawiczek zalicza wpadkę z Sarą Marshall

Film chciałem wyłączyć już po kilku minutach, ale byłem twardy i obejrzałem do końca. Jednym słowem porażka. Jednostki odpowiedzialne za stworzenie tego gniota powinny dostać dożywocie za obrazę ludzkości. Nie pomaga podejście z dystansem, bo seans jest niczym dzień spędzony z idiotą - na początku chcesz zastrzelić jego, a na koniec przykładasz lufę do własnej skroni. Ktoś kiedyś powiedział, że głupota nie boli, ten film udowadnia, że jest zupełnie inaczej.

Volkof

niestety,ale muszę się ZGODZIĆ !!! to jest koszmar

Volkof

straszny film :|

ocenił(a) film na 2
setepka88

ten film lezał mi na dysku dośc długo, w końcu zmusiłem się do obejrzenia i zepsułem sobie wieczór... choć ładna aktorka tam grała (dlatego 2/10) to jednak dziwię się, że takie szity wchodzą na rynek i są nawet tłumaczone na polski... takie to powinni zakazać i wyciepać do kosza...

dave_18

1 godzina 17 minut tyle zabrał mi ten film z życia, chce to znów mieć

GunsNRoses123

Czy rodzice wiedzą, że ogladasz film gdzie w tytule jest "prawiczek"?

TorcidaTiger

3 raz mówie ; nie wcinaj się w rozmowy dupku

GunsNRoses123

Tak ci mówią w szkole starszaki? Hmmm..może maja racje-nie wcinaj sie;)

TorcidaTiger

Coś ci na mózg padło. Ani nie jesteś w moich znajomych, ani ja cię nie znam, a ty kłamiesz na mój temat, żeby tylko się odgryźć za komentarz ktory ci napisałem. Widać że byłeś gnębiony przez rodziców w dzieciństwie.
Prostak, poprostu prostak.

GunsNRoses123

Kto ci naubliżał od prostaków?? Już ja mu dam!:)

TorcidaTiger

Co tu rozmawiać z trollem, niedokochanym.

GunsNRoses123

Ja z toba porozmawiam,nawet jak jesteś trollem "niedokochanym" i tworzysz dziwne wyrazy.::)

TorcidaTiger

Nie wiem po h*ja trollujesz głupku...

TorcidaTiger

http://www.blog.pl/artykuly/niedokochane-kobiety
ten artykuł dotyczy ciebie :) poczytaj sobie

GunsNRoses123

Coś ci nie wyszło i znowu robisz z siebie pośmiewisko. Myślałem, że na ferie ci komputer zabrali rodzic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones